„Teknos“ UAB

  Vadovas Techninių pardavimų vadovas Mindaugas Byla  
  Įmonės kodas 303293846  
  Adresas Raudondvario pl. 170C, Kaunas LT-47172  
  Telefonas    
  Faksas    
  Mobilus telefonas +370 676 55956  
  Elektroninio pašto adresas This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
  Interneto svetainė www.teknos.lt  
  Veikla:
  • Tiekimas
 

„Teknos“ Oy buvo įkurta 1948 m. Teknos yra vienas iš didžiausių Suomijoje šeimos valdomų verslų su Paula Salastie, kuri atstovauja trečią Kiikka šeimos kartą. Siekiant būti arčiau savo klientų 2014m. Teknos Oy įkūrė savo padalinį Lietuvoje - „Teknos“ UAB, kuris 100% priklauso “Teknos” Oy.

„Teknos“ yra viena pirmaujančių Europos pramoninių dangų tiekėja, turinti stiprias pozicijas architektūrinių ir pramoninių dangų rinkose. „Teknos“ gamybos įmonės yra septyniose šalyse: Suomijoje, Švedijoje, Danijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Rusijoje ir Kinijoje. Be to, „Teknos“ turi pardavimo įmones 18 šalių ir eksportuoja prekes į daugiau nei 20 šalių per gerai išvystytą atstovų tinklą. „Teknos“ dirba apie 1200 darbuotojų, iš jų daugiau kaip 160 dirba mokslinių tyrimų ir plėtros srityse. Grupės apyvarta siekia 300 milijonų eurų.

„Teknos“ stiprybė glūdi stiprioje techninių žinių bazėje, nuolat investuojant į mokslinius tyrimus ir technologinę plėtrą, bei siekyje tapti pageidaujamu dažų partneriu visiems klientams. „Teknos“ prisiima didelius aplinkos apsaugos įsipareigojimus. ES aplinkos apsaugos reglamentai sudaro kertinį pagrindą komanijos vystymosi strategijoje. Visi Teknos medienos dažai atitinka REACH, LOJ ir BPD direktyvų reikalavimus. Apsidraudžiant nuo galimų problemų ateityje, mes atsisakėme žaliavų, kurios gali būti uždraustos visiškai įgyvendinus REACH direktyvą. Mūsų tyrimų laboratorijos gali didžiuotis čia besidarbuojančiais profesionaliais medienos dangų ekspertais. Mes padėsime Jums priimti šiandieninius reikalavimus ir pasiruošti naujiems įstatymų projektams.

Esame užsitarnavę vienos iš labiausiai Europoje gerbiamos techninio palaikymo ir aptarnavimo organizacijos vardą. Mūsų personalas puikiai išmano medienos ir medienos konservantų subtilybes, džiūvimo ir dažymo technologijas, procesus bei kitus produktų kokybę įtakojančius parametrus. Mes pasiruošę padėti Jums renkantis dažus ar suderinant esamus procesus. Mūsų techninės kompetencijos centras yra vienas moderniausių Europoje. Jūs galite imituoti šilumos, drėgmės ar kitas sąlygas. Taip pat eksperimentuoti su danga taikant įvairius dažymo būdus, kaip antai dažant teptuku, srautiniu būdu ar purškiant. Čia pat galima suorganizuoti mokymus Jūsų kompanijos darbuotojams.

Mes siūlome platų aukštos kokybės dažų ir dangų spektrą gamintojams ir profesionalams. Klientų poreikiai, vartotojas ir aplinką tausojantys produktai ir ilgaamžiškumas yra mūsų produktų vystymo pagrindas. Kiekviena bendrosios Teknos kompanijos politikos dalis orientuota į tikslų ir teisingą sprendimą, suderintą su kiekvieno kliento poreikiais. Klientai mus renkasi kaip geriausią dažų tiekėją, nes mes akcentuojame šiuos elementus:

  • Nepriekaištingas aptarnavimas ir prekyba vietinėje rinkoje
  • Patikimi produktai ir tiekimas
  • Inovacijos, pridėtinė vertė, technologijos
  • Pagalba klientams plėtojant jų rinkas